DLA FIRM

Z przyjemnością zapraszamy Was do wzięcia udziału w sesjach uważności, oraz kąpieli w dźwiękach (koncertach relaksacyjnych). Chcemy, aby sesje zrzeszały jak największe grona pracowników firm oraz korporacji.

Sesje mają na celu odprężyć umysł, zadbać o wewnętrzny spokój, wyciszyć organizm, pozbyć się stresu, jak również zmotywować do dalszych działań. Ponadto zbliżają do siebie ludzi, z tego też względu są pewnego rodzaju niezapomnianą integracją. Dodatkowo pozytywnie wpłyną na przyszłe relacje między pracownikami, a także między pracownikami a pracodawcą. Zajęcia prowadzone są w formie zdalnej (przez platformę Microsoft Teams) lub stacjonarnie. Zależy nam, aby dostosować się do Waszych potrzeb, z tego też względu dysponujemy dwoma formami sesji.

Trening uważności

Jest to umiejętność koncentracji uwagi na tym co dzieje się w chwili obecnej — „tu i teraz”.

W czasie ćwiczeń medytacyjnych i fizycznych uczestnicy wyzbywają się automatyzmu reakcji i ocen, uczą się akceptacji, uwalniania od uprzedzeń i schematów, kształcą przychylność i życzliwość wobec siebie i świata, ćwiczą cierpliwość, poszerzają swoje horyzonty poprzez otwieranie umysłu na nowe informacje i doświadczenia.

Jak wygląda jeden z treningów?

Podczas treningu każdy z uczestników zamyka oczy, siada wygodnie na kocu, bądź innym miękkim podłożu i skupia się na własnym oddechu, a dokładniej mówiąc — na powietrzu, które wpływa do ciała i na tym, które z niego wypływa.

Podczas każdego wdechu oraz wydechu należy być w kontakcie z odczuciami z nich płynącymi.

W trakcie ćwiczenia należy pozwolić wydarzeniom trwać, akceptować je takimi, jakimi są.

Ponadto, sesje stacjonarne wzbogacamy o relaksację w dźwiękach mis i gongów.

Jest to forma jednej z najbardziej podstawowych, a zarazem głównych rodzajów terapii. Polega ona na biernym słuchaniu dźwięków, które oddziałują na słuch oraz całe ciało uczestnika. Terapia opiera się na wibracjach, które wydobywają się z mis oraz gongów, jak również z innych instrumentów zwanych archaicznymi (dzięki swej specyfice).

Wyzwala ona uczestników ze stresu oraz lęków. Dodatkowo likwiduje napięcia mięśni i umysłu, bóle głowy, zmęczenie, a także najróżniejsze choroby wywołane wcześniej opisanymi dolegliwościami. Wspomoże ona witalność, poprawi nastrój, a także wyreguluje ciśnienie krwi.

Techniki stosowane podczas treningu uważności pozwolą Ci:

Efekty

Zapytaj o ofertę!